wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Wysyłka "Natychmiast"
Dotyczy zamówień złożonych w dni robocze od poniedziałku do piątko do godziny 14. Dotyczy zamówień opłaconych szybkimi płatnościami online T-pay lub PayU oraz w opcji za pobraniem zawierających tylko produkty z czasem wysyłki "natychmiast".
Przy realizacji zamówień z przedmiotami z dłuższym czasem wysyłki bierze się pod uwagę produkt z najdłuższym czasem realizacji.

Pakowanie 
Przesyłki pakujemy bardzo starannie w dodatkowe opakowania kartonowe uzupełnione wypełniaczami oraz owijamy folia strech żeby deszcz nie był im straszny :)
Dodatkową troską obejmujemy kredki, które dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zapakować tak, że żaden kurier im nie straszny i docierają do Państwa niepokruszone.

Przedmioty gabarytowe
Z zasady nie sprzedajemy takich produktów na sklepie i nie muszą się Państwo martwić, że coś przyjedzie do mieszkania na palecie :) Jednak czasem może się zdarzyć, że przesyłka nie zmieści się np. do paczkomatu mimo , że sklep pozwolił na jego wybór. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Państwem i zaproponujemy dogodną możliwoą formę dostawy.

Braki produktów
Jesteśmy firmą rodzinną, na naszym magazynie pracują ludzie kompetentni i z wieloletnim doświadczeniem ale nawet im nie zawsze udaje się uniknąć pomyłek. Dlatego może zdarzyć się sytuacja, że produkt który jest dostępny na sklepie  zaginie gdzieś w czeluściach półek magazynowych  i zaproponujemy państwu równoważny odpowiednik. Staramy się, żeby w zamian wybierane były produkty o wyższej jakości ale tej samej cenie , w końcu to nasz błąd :)

 

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl